טעם – ביקורת קצת אחרת

ביקורת מסעדות, בתי קפה, פאבים, בארים, וכו'. ביקורת בגובה העיניים.

פסטה מיה – משלוש יוצאת אחת

מאת לירון נוימן, ינואר 3, 2007, תחת הנושאים ביקורות

כמו שהכותרת מנסה לרמז, יש שלוש "פסטה מיה" – החלבית, הבשרית, והפירות-ימית. אין בכך לרמז שמי מהסניפים כשר, דרך אגב (למרות שלא הייתי בחלבי).

את פסטה מיה הכירה לנו אחת מהחבר'ה שמתה על פירות ים, וכבר הרבה זמן מספרת לנו כמה טובה הפסטה שלהם. בסופו של דבר הלכנו לסניף של פירות הים והתאהבנו. אחר כך ניסינו גם את הסניף הבשרי (שיש בו כמובן גם חלב), והתאהבנו גם בו. הביקור הראשון שלנו כקבוצה בפסטה מיה היה לפני לא יותר מחודשיים, והספקתי להיות שם כבר, בהרכבים שונים, כ-6 פעמים, המון לכל הדעות.

אין טעם לפרט על המנות השונות – ה"שיטה" בפסטה מיה הוא שבכל יום הם מכינים פסטה טריה בכמה צורות שונות (מתוך 40 סוגים שונים, לפי התפריט), וכמה רטבים יומיים שמתחלפים גם הם. יש כמה קבועים שיש בכל יום, אבל הכי כיף לנסות את מה ש"יומי". בינתיים, כמעט כל מה שהזמנו שם (בשני הסניפים) היה מצוין. המנות קצת קטנות ויכול להיות שלא ישביעו את כולם, אבל בהחלט בתחום הסביר. בתחום הקינוחים, יש כמה קינוחים מצוינים – אני יכול להמליץ במיוחד על מוס השוקולד.

ראוי לציון – חדר האירועים. מאוד נעים, ומעוצב בצורה לא מוגזמת אבל מאוד אסתטית.

פסטה מיה: הבשרית – ווילסון 10, תל-אביב; החלבית – הברזל 34, רמת החייל, תל-אביב; פירות ים – יהודה הלוי 52 פינת נחמני, תל-אביב.

עיצוב: בבשרית – כשיושבים בחוץ מרגישים כמו במסעדה בעיירה קטנה באיטליה, אפילו במרכז תל-אביב. יש קומה שניה מאוד נחמדה, אפילו שהמדרגות אליה קצת מפחידות.

תפריט: אם אתם לא מחפשים פסטה, כנראה שזה לא המקום בשבילכם. יש "מרק היום" ועוד כמה דברים, אבל תכל'ס – זה מקום לפסטה.

אוכל: הפסטה הכי טובה שאכלתי, נקודה. ואני לא היחיד שחושב ככה.

מחיר: קצת יקר, אבל יחסית לפסטה-הכי-טובה-שאכלתי-נקודה, זה שווה את זה. אם מתחילים להזמין מנה ראשונה, קינוח, יין וכו', המחיר עולה, מטבע הדברים. סליחה על ההתנשאות, אבל חסכנים יכולים לאכול ב"סבארו".

שירות: מצוין! הגענו בלי להזמין מקום, שבעה אנשים, והושיבו אותנו בחדר הפרטי של האירועים, כי לא היה מקום אחר. רוב המנות הגיעו מהר, והמלצרים היו כולם מאוד נחמדים.

חניה: בלילה, אפשר למצוא חניה על רחוב ווילסון או ברחוב סעדיה גאון בהמשך. ביום, כנראה שרק בחניונים באזור.

3 תגובות לפוסט 'פסטה מיה – משלוש יוצאת אחת'

לקרוא את התגובות ב-RSS


 1. 12 פברואר, 2008 בשעה 14:10

  בזכותכם הלכתי לאכול ומאוד נהנתי

 2. מאת לקוח תל אביבי מאוכזב

  5 מאי, 2008 בשעה 18:25

  אני לקוח ותיק מאוד של המסעדה הבשרית בתל אביב (10 שנים).
  האוכל טוב מאוד, אך ברצוני לציין שירות רע מאוד שקיבלנו לאחרונה דווקה מבעל המסעדה, שסרב להחליף מנה ראשונה שהוזמנה בטעות (ככל הנראה באי הבנה עם המלצרית) בטענה שאין לו מה לעשות איתה ושאם אנו רוצים הוא יחייב אותנו על המנה הקודמת ויוציא אחת אחרת בנוסף.

  מיותר לציין שאנו כבר לא נחזור לאכול שם יותר…

  המאוכזבים..

 3. מאת סימה

  5 מאי, 2009 בשעה 13:22

  אני ובעלי ביקרנו בפסטה מיה שברמת החייל .
  בפעם הראשונה מצאנו חרק די גדול במנה שלי ומשקראנו למלצר הוא ניסה לטפל בזה דרך ההנהלה אך כל מה שהיה להם לומר הוא " מצטערים".
  בפעם אחרת בה חגגנו יום נישואין בעלי נגס בזכוכיות וכמעט שבר את שיניו בשל כך.
  קראנו למנהל וביקשנו הסבר לדבר הנורא – זכוכיות במנת פסטה. המנהל התנצל אך לא יותר מזה . לא היה כל נסיון לפצות אותנו ויותר מכך נדרשנו לשלם על מה שלא אכלנו . יחס מזעזע!!!!! בטוחני שבמסעדה אחרת היו מפצים .
  בושה למסעכדה שכזו. מיותר לציין שכף רגלנו לא תדרוך שם. לא שלנו ולא של חברינו ששמעו על המקרה המביש.